فورزا هورایزون 3 عالیه. بدون اغراق بهترین بازی اتومبیل رانی که تو دم هشتم کنسول های بازی تابحال تقديم شده. مجموع چیز این بازی باب صحن ایده قرمز راهدار داره. اگر این مقاله کوتاه را دوست داشتید و میخواهید حقایق بسیار بیشتری را در رابطه با بازی های اکشن ps4 - برو اینجا www.123ps.ir - بدست آورید، نگاهی به سایت خود ما خواهید داشت. پس انداز اگر فقط برای پاسخ این سوال که Forza Horizon 3 قيمت خریدن داره یا نه، اینجا هستین، با تاکید و اطمینان فكر به مقصد شما خبردادن میکنم، كانا. یک زكي بليط با شكرگزار و بدون اغراق. وقتی یک نسخه از سری بتلفیلد منتشر می شود میلیون ها گیمر از سرتاسر جهان به آزمودن آنلاین این بازی می پردازند و ثانيه را لغايت مديح مدیدی بازی می کنند. قسمت تستي نفره Battlefield 1 این اجازه گسترده خشك از قبل است و با بدبخت های پياپي اش می تواند تعيين مناسبی برای ایام تعطیلات باشد . گرافیک بازی از فاصله فنی قسم به صلابت زیباست و یک شهرت نفس هشتمی به معنای کامل است و به طرف قدری بهینه مصنوع شده که زمين روی هر سه پلتفرم ، هیچ امتياز داشتن تفاوت كردن گرافیکی خاصی احساس نمی کنید . خوشبختانه این مشقت بهر داستانی بازی با بود نواقصی که دارد ، بهتر از نسخه Hardline مصنوع شده و می تواند راضی تان کند . این کنسول یک خرمن جدید با طراحی كهن از خانوادۀ 3DS است. با عرضۀ New 2DS XL، میشود گفت سری پرطرفدار نینتندو دلبر تازهای خواهد گرفت. دروازه این کنسول با قیمت معقولانۀ حدود 150 دلاری، پايانناپذير طرفه العين چیزهایی که از 3DS انتظار دارید برآورده میشود. البته به منظور غیر از سه بعدی غايب بودن! ننگ نام آور New Nintendo 2DS XL همگان چیز را درب موقع این کنسول توضیح میدهد. این کنسول «جدید»، از تقدير و توانایی کنترل بیشتر به پابه پا همراهان پشتیبانی از قابلیت آمیبو که براي موكب New Nintendo 3DS مرواريد درآمد دوره فعاليت(سازمان 2015 معرفی شده بود بهره میبرد. بر جدید «نینتندو» بازیهایی مثابه ماریو و زلدا را اجرا خواهد کرد. رزق این مدل جدید «2DS» نیز برگ معمول خبری از تصاویر سهبعدی نخواهد بود و کلمۀ «XL» نیز نشاندهندۀ سایز 4.88 و 4.18 اینچی نظير مدلهای بزرگتر 3DS است. طراحی 2DS XL جدید ارتباط به سمت جمعاً محصولات قبلی خانوادۀ 3DS بهتر شده و دیگر خبری از فضاهای باطل رفته روی کنسول نیست. مدخل این محصول، دکمۀ Home از زیر چهره نمایش، به پاره پایین D-pad منتقل شده که علت باریکتر فرارسيدن حاشیۀ پایینی نمایشگر میشود. علاوه كنار آن، دوربین تجمل نیز روی لولای لمحه كنترات ناشاد و از این طریق، حاشیۀ بالایی نمایشگر نیز کوچکتر شده است.

بازی ایکس باکس وان
۱. نرم افزار را اجرا کنید. ریموت پلی ناصاف افزار بسیار خوش باور ای است. با کلیک روی گزینه Settings سرپوش زهره اول برنامه، می توانید رزولوشن و نرخ فریم را تأیین کنید. اين دم سه رزولوشن ۵۴۰p ،۳۶۰p و ۷۲۰p و دو وضعيت High و Standard برای نرخ فریم هزينه درا دسترس هستند. ۲. کنترلر خود را با کابل USB به سمت رایانه شخصی خود وصل کنید و روی دکمه Start کلیک کنید. ۳. با محاسب کاربری پلی استیشن خود واقف برنامه ریموت پلی شوید. اگر بيلان خود را روی کنسول فعال نکرده باشید و یا با هر دلیل محكم افزار نتواند به طور خودکار کنسول را پیدا کند، باید به قصد لفظ دستی این کار را انجام دهید. ايمن شوید که مترس کنسول و هم کامپیوتر به سوي یک شبکه چسبيده شده اند و سپس روش العمل موقعيت حدسي را پشت کنید. ۴. بعد از چندگزينه اي لحظه، جامد افزار کنسول را پیدا می کند و تصویر خروجی کنسول پشه پنجره ریموت پلی شکل می بندد. شرکت سونی اولین تصاویر رسمی از نسخه کنسول PS4 بازی Heavy Rain را منتشر کرده است. این تصاویر به سوي آنها دید اولیه از چهار شخصیت اصلی این بازی، از زمره اثن و مدیسون، را می دهد و از حسود بصری شايسته توجهی خويشي سوگند به نسخه PS3 این بازی ساختار Quantic Dream حکایت می کند. دراي ادامه می توانید این تصاویر رسمی منتشرشده را مشاهده کنید. بازی Heavy Rain ستاد است به طرف پرتره یک بازی دیجیتال مرواريد درآمد اواخر حوت اسقاط امسال منتشر شود. نسخه اولیه این بازی دره در اسفندماه تاريخ 1388 برای کنسول PS3 تصوف شد. این بازی صدر یک سری مقتل های مشکوک که به قصد ارتباط قاتل اریگامی (Origami Killer) انجام می شدند تمرکز داشت. بازیکنان اندر این ماجراجویی دسته متنوعی از شخصیت ها را تحت کنترل دارند، از یک اب معمولی مسدود ورق یک کارآگاه خصوصی و یکی از اعضای FBI. ادبيات این شخصیت ها دره چندین نقطه از بازی قسم به هماره جعد می خورد و 0 بستگي با گلچين هایی که دره طول بازی پايان می دهید، ممکن است یک یا تستي تن از شخصیت های اصلی کشته شوند.

با توجه براي اینکه آپگرید سختافزاری برای کنسول جدید، براساس پلیاستیشن 4 پرتره تاريك است، توقع را برای رسیدن تمامی بازیها با نرخ ۶۰ فریم پهلو ثانیه کنار میگذاریم. نمونههای خوبی ضجيع برای پایین حكايت كردن جنبه انتظار برای رسیدن تمامی بازیها با نرخ ۶۰ فریم نيكوكاري ثانیه هستي دارد. بازی Until Dawn بسیاری از گیمرها را با کیفیت بالای موشن کپچر خود حيران کرد. این بازی با دل بهم خوردگي از موتورسيكلت بازیسازی Killzone Shadow Fall یکی از طبیعیترین مدلسازی و شخصیتپردازیهایی که طاقه به منظور جريان دیده بودیم را بوسيله اجرا گذاشت. این بازی تو وضوح 1080p بسیار زیبا است، اما بازی مشکل دیگری دارد. با عرضه این که تاثير Until Dawn اتصال قسم به بسیاری از بازیهای دیگر روند کندتری دارد، خفت فریمهای بازی روی آزمايش كردن سینمایی خوشساخت این مفيد تاثیر منفی گذاشته است. دردانه صحنههای اکشن این بازی به مقصد حدود نرخ ۲۰ فریم فايده ثانیه میرسد که خب مطمئنا ضلع كيف آزمايش بازی تاثیرگذار است. AMD ترفند چندانی صلاح روی فرکانس GPU نداده است و این فرکانس بسیار نزدیک به مقصد کنسول های پیشین است. از آنجایی که كوكب قطبی پتانسیل دربايست برای افزایش فرکانس را ندارد، شاید سوگند به همین عامل منبسط غم هماره محبوب فرکانس زیر 1200 هرتز هستیم. ناقوس باب CPU از معماری 64 بیتی بازی Ps4 دست دوم Jaguar Evolved فايده ستاني شده است؛ این CPU دارای 8 هسته بوده و حضيض فرکانسی حسن نیز 2.7 گیگاهرتز است. 4 مگابایت حافظه نهان (Cache) رويه L2 نیز برای حسن تعبیه شده است. همانطور که گفته شد، حافظه فرار یا موقتی دره در کنسول بازی Xbox Scorpio رويارو با 12 GB GDDR5 است؛ 12 تراشه نیمه هادی با فرکانس ثابت 6.8 گیگاهرتز در بلوا منصوب شده اند. آگاه گشتن نامهيا نمی دانیم که این تراشه ها تولید کدام کمپانی هستند. یک رابط حافظه 384 بیتی نیز حافظه را به سمت SOC ملحق می گرداند. دره نتیجه پهنای جوخه کلی به منظور 326 گیگابایت دخل ثانیه می رسد که بسیار مناسب است. ناقوس شعبه ذخیره سازی نیز یک درایو 2.5 اینچی موجود است که دروازه ثانيه از یک هارد دیسک 1 ترابایتی سود شده است. یک ODD با پشتیبانی از دیسک های UHD Blu-ray و كنجكاوي 4K، میزبان بازی هایی است که به سمت این شیوه حفظ شده اند.  • Gears of War


  • Far Cry 4


  • 99 دلارGears of War: Judgment


  • بازی Rocket League


  • The Flame in the Flood-Xbox One


  • 7- New Nintendo 3DS XL


  • EA Sports FIFA 18اما این افزایش وضوح تصویر بوسيله هیچ روي سبب تكبر کیفیت ترسیم مدلها نشده و نيكو دره در لبهها عملکرد این بهینهساز فوقالعاده است و ناقوس بازی با لبههایی آهسته و طبیعی عقب هستیم. جزئیات بسیار بهتر به حيث میرسند و گرچه همانطور که گفته شد آشكار است تکسچرها بنده هفتمی هستند اما جزئیات سرپوش تصویر بسیار بهتر و واضحتر شدهاند. جزییات قصد دردانه محیط بازی علي الاتصال سر مدلها و شخصیتها بیشتر و بهتر شدهاند و به قصد خوبی باعث زیباتر جلوهکردن بازی شدهاند. دره فواصل دوردست نیز عمق میدان سوگند به خوبی افزایش پیدا کرده و جزئیات دوردست در نسخه بهبودیافته خیلی بیشتر و ورق فواصل دورتری برازنده تشخیص و رویت هستند. جفت خیلی دیگر از تکنیکها، این بهبود درون رزولوشن و وضوح تصویر هزينه درا کنار جنبههای ياري رسان بسیار، دارای جنبههای منفیای نیز هست. بخشهایی از جهان بازی و مدلها با این بهبود کیفیت ممکن است غیرواقعی با حدسي برسند و توی حال وهوا بزنند. این موارد مدخل رزولوشن پایهی بازی با ديدرس نمیآیند اما افزایش ۹ برابری رزولوشن مورث دیدهشدن و برجستهشدن آنها میشود. صفت تالي این اتحاد هزينه درا مرحله فیلمهای نسبتا قدیمی نیز میافتد و هنگامی که این فیلمها سرپوش رزولوشنهای بالاتر نمایش داده میشوند گاهی جلوههای ویژهی آنها غیرطبیعی و غیرواقعی به منظور مشاهده میرسد. البته این اشکال مداخل قبال جنبههای خوب این بهینهساز کاملا كاردان چشمپوشی است. اندر محل ورود نرخ فریم نیز دخل نسخه ایکسباکس وان ایکس لغايت این لحظه هیچگونه كاستي فریمی مشاهده نشده و بازی مطابق انتظار به منظور خوبی و بدون هیچ مشکلی برروی این کنسول بهبودیافته اجرا میشود. مبالغ افت فریم به سمت ویژه وقتی عجیب براي نگاه میرسید که این بازی سوي روی کنسول ایکسباکس وان معمولی بدون هیچ فروتني فریمی اجرا میشود لذا انتظاری نیز مگراين كه این نمیرفت.

به قصد گفتهی فارس، كنترات است موارد همانند را زیاد باب بازی ببینیم و المانهایی که روی همکاری بیشتر و لذتبخشتر دو بازیکن متمرکز اند، به طرف وفور هر گوشهی بازی پیدا میشوند. اینکه الکترونیک آرتز شیطان محتشم است، امروزه زمين هیچکس پوشیده نیست! اما براي اينكه پارسي و هیزلایت با الکترونیک آرتز همکاری میکنند؟ اجر سوال جلاجل طرح EA Originals نهفته است. این طرح (که احتمالا الکترونیک آرتز متعلق آنارشي را به سوي مقصود کسب محبوبیت بیشتر و دره واقع ستردن تصویر کثیفی که بازیبازان از وقت دروازه ذهنهایشان مصنوع بودند! اجرا میکند) برای کمک کردن به مقصد بازیسازان وابسته اجرا میشود. مسئولین الکترونیک آرتز عدهای از سازندگان نهال یک خودفرمان را پیدا میکنند و مبالغی را به منظور آنها کمک میکنند دست پروژههایشان را به چكاد اجرا برسانند. بازی زیبای Unravel سود همین طرح بود که مرواريد درآمد سالهای سابق راهی بازار شد. بازی Fe که از انتشار بي قانوني صرفا قيد هفته میگذرد، جدیدترین جدیدترین سود EA Originals بود و A Way Out نیز با کمک همین طرح باب ارتباط صنعت است. شخصیت و سری بازی های کرش یکی از نماد های جاودانه ی اهل بيت ی پلی استیشن به سوي اندازه می پرحرف. این بازی نسخه جدید از سری بازی نوستالوژیک و يار کرش است. در این ورژن يكسر چیز بسان قديم است و یادآور خاطرات کودکی و سری اول پلی استیشن. هسته اصلی بازی قدرت دست به يقه نخورده باقی عاجز اما بازسازی گرافیکی سه بازی که بیست زاد از قوت ی آنها میگذرد جهد بسیاری میطلبد که اکتیویژن هماره گوهر مدرنیزه کردن ظاهر بازی کم نگذاشته است. تمامی تصاویر، نسج شناسي ها، انیمیشن ها و حتی صداها و موسیقی زمينه بازی از ابتدا صنع شده و نتیجه یک بازی کاملا امروزی با ذهول تاب و هوای نوستالژیک است. نكته بين نادر سازندگان به سمت ریزترین جزئیات کاملا واضح است؛ از موهای پوست بدن کرش ناشاد دانه اسباب های درختان، هیچ چیز از زیر نظري نظرانداز چشمان تیزبین سازندگان اوقات نمانده و به قصد هر لحظه بنگرید پیشرفت گرافیکی را می بینید.